FilmArası Dergisi

Türk Yapımcılardan Dolandırıldık İddiası

İran kanalı GEM TV’de yayınlanacağı iddia edilen Türk-İran Ortak yapımı, yönetmenliğini Kamil Çetin’in yaptığı, başrollerinde ise Tolga Karel, Tuğçe Sarıkaya, Reha Beyoğlu ve Serkan Şengül’ün yer aldığı Kalbimdeki Yabancı dizisinin çekimleri durduruldu.

GEM TV’nin yapımcılara sadece 3 bölüm ücretini ödemesinden dolayı, dizi ekibi ve oyunculara ücretleri ödenemedi. 30 bölümlük anlaşma ile başlanan dizinin çekimlerine, 7. Bölümün çekimleri tamamlandıktan sonra son verildiği öğrenildi.

Edinilen son bilgiye göre ise, sadece başrol oyuncuları Tolga Karel ve Reha Beyoğlu’nun ücretleri tam olarak ödendi. Dizinin yapımcıları, teknik ekibi, set ekibi ve oyuncuları ise bu durumdan dolayı mağdur durumda.

Çekimleri Antalya’da yapılan dizinin devam edip, etmeyeceği ise büyük merak konusu.

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017