The Devil All The Time’dan Fragman!

Tom Holland, Robert Pattinson, Mia Wasikowska, Sebastian Stan ve Bill Skarsgard ‘ın yer aldığı kadrosuyla dikkat çeken psikolojik gerilim türündeki The Devil All The Time’ın fragmanı yayınlandı.

Zengin ve çarpıcı kadrosuyla dikkat çeken The Devil All The Time 16 Eylül’de Netflix’te yayınlanacak.

Yönetmenliğini Antonio Compos’un yaptığı The Devil All The Time, Donald Ray Pollock’un, aynı isimli romanından uyarlanıyor.

Filmin Konusu

The Devil All the Time’da, Ohio ve Bati Virginia’da bulunan, farklı geçmişlerden gelen tuhaf bir grup insanın hayatı konu ediliyor. Filmdeki karakterlerden biri, Güney Pasifik’teki katliamda işkence gören eski asker Willard Russell’dır. Güzel karısı Charlotte’u kanserden kaybetmiş olan yaslı adam, bütün totemlerine ve dualarına rağmen onu kurtaramamış olmanın suçluluğunu taşımaktadır. Seri katil bir çift olan Carl ve Sandy Henderson, uygun modeller bulup Amerika’nın otoyollarında fotoğraflarını çekip ardından onları öldürmek için diyar diyar gezmektedir. Din adamı olan Roy, ve fiziksel engelli, gitar sever yardımcısı Theodore ise çiğnedikleri kanundan kaçmaktadırlar. Tüm bunların ortasında ise William ve Charlotte’un yetim kalan oğulları Arvin Eugene Russell vardır. Kendisini birbirinden oldukça farklı olan bu insanların ortasında bulan genç adam, iyi ancak şiddete meyilli bir hal almıştır. İkinci Dünya Savaşı’nın sonundan 1960’lara kadar bu karakterlerin hayatları nasıl bir hal alacaktır?…

Yayınlanan fragmanı izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=iraJKijzey8

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir