‘The Crown’dan Fragman Geldi

Kraliçe II. Elizabeth’in taht hikayesine odaklanan Netflix orjinal yapımı The Crown’dan 4. sezon fragmanı geldi.

15 Kasım’da yayınlanacak dizinin fragmanında Prenses Diana’nın hikayesinin anlatılmaya başlanacağı gözüküyor. Aynı zamanda İngiltere’nin ilk kadın başbakanı Margaret Thatcher de kendini gösteriyor.

Fragmanda geçen konuşma Prenses Diana’nın hikayesinin çalkantılı, gergin ve merak uyandıran noktalarının ortaya koyulacağını gösteriyor.

‘Peri masallarında çıkma bir şey, bir prens ile bir prensesin düğünü. Ama peri masalları bu noktada genellikle basit bir cümleyle biter : ‘Sonsuza dek mutlu mesut yaşamışlar.’ Karı koca yeminlerini yerine getirirken birbirini sevip birbirinin kıymetini anlarken hayattaki güzellikleri ,çileleri, başarıları ve engelleri paylaşırken bu süreçte değişecekler. İnancımıza göre düğün günü varılan bir nokta değil, maceranın asıl başladığı yerdir.’

Kraliçe Elizabeth rolünde Olivia Colman , Prens Charles rolünde Josh O’Connor, Diana Spancer rolünde Emma Corrin, Prenses Margaret rolünde Helena Bonham Carter, Edinburgh Dükü rolünde Tobias Menzies, Prenses Anne rolünde Erin Doherty, Camilla Parker Bowles rolünde Emerald Fennell ve Kraliçe Anne rolünde Marion Bailey yer alıyor.  

Yayınlanan fragmanı izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=SohAlb-TRQs&t=0s

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.