Tarantino’dan Oyun ve Dizi Müjdesi

Londra’daki BAFTA etkinliklerinde katılan Quentin Tarantino, gelecek planlarının ne olduğuna ilişkin yöneltilen soruları cevapladı.

Tarantino, üzerinde çalıştığı kitabı bitirmeyi, oyun yapmak istediğini, bir TV dizisi üzerinde çalıştığını ve 10. filmini tasarladığını söyledi.

Tarantino, “ Once Upon a Time in Hollywood’ın bitmesinin ardından yeni projeler üzerinde çalışmak için verimli bir dönemde olduğumu hissediyorum. Artık bir oyun veya birkaç bölümlük bir mini dizi yazabilirim. Örneğin, Once Upon a Time in Hollywood için beş saatlik bir mini dizi yapabilirim. Elimde çok fazla yazılı malzeme var. Inglourious Basterds, 6 saatlik bir mini dizi olabilir. Şu anda bir kitap yazıyorum ve kitabımı 3 ay içerisinde bitirmeyi planlıyorum. Kitabım bittikten sonra, oyun, televizyon dizisi ya da yeni bir film üzerine çalışacağım.”

Once Upon a Time in Hollywood Filminden

‘Bir Zamanlar Hollywood Filminde Hazır Değildim’

Tarantino, “Normal şartlarda bir senaryoyu bitirdiğimde prodüksiyon aşamasına geçeriz. Ancak Hollywood filminin senaryosunu bitirdiğimde filmi çekmeye hazır değildim.”dedi.

‘Bounty Law’ İsimli Bir TV Dizisi Üzerinde Çalıştığı Biliniyordu

Tarantino daha önce Deadline’a verdiği röportajda, “Once Upon a Time in Hollywood” karakteri Rick Dalton için “Bounty Law” isimli bir TV dizisi üzerinde çalıştığını ifade etmişti.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir