Tarantino’dan ‘4 Saat’ Sürprizi!

Quentin Tarantino, gelecek yıl ‘Bir Zamanlar Hollywood’ filminin 4 saatlik bir versiyonunu izleyici ile buluşturmak istiyor.

Filmin kurgu aşamasında zor zamanlar geçirdiğini belirten Tarantino, Sony Pictures Motion Picture Group’un başkanı Thomas Rothman ile bir araya geldi. Tarantino, filmin 4 saatlik versiyonu hakkında kendisinden tavsiye almak istediğini belirtti.

Torontino açıklamasında, “Her şey çok iyi. Her şey muhteşem. Bunun için seyirciler 4 saat oturmayı göze alır mı? Bilmiyorum, fakat bu versiyon gerçekten benim hoşuma gitti. Bu yüzden Thomas Rothman’a gösterdik. Bunu sanki işte bütün elimizdekiler bu diyerek yaptık. Bunun bir film olduğunu biliyorduk fakat belki bu versiyonda bize bir çıkış yolu gösterebilecek bir kişi olduğu için onun yanındaydık çünkü filmdeki bütün her şeye bayıldık.

(MovieWeb)

1995 yılında Muğla’nın bir sahil kasabasında doğdu. Lise sonda okuduğu ‘Suç ve Ceza’ adlı romandan çok etkilenerek Sinema-TV bölümünü okumaya karar verdi. Üniversite yıllarında senaryo alanında kendini geliştirmeye çalıştı ve bu dönemde yazdığı kısa metraj senaryolarının birkaçını filme dönüştürdü. Mezun olduktan sonra Film Arası ile tanıştı. Şimdi bu ailenin mensubu olarak yazılar yazmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir