FilmArası Dergisi

Tarantino Favori Filmini Açıkladı

Usta yönetmen Quentin Tarantino, bu yıl izlediği en iyi filmin Ölümcül Sular (Crawl) olduğunu dile getirdi. 

Bu yıl Bir Zamanlar Hollywood’da (Once Upon a Time in Hollywood) filmini vizyona sokan Quentin Tarantino, bu yıl izlediği en beğendiği filmi açıkladı.  Tarantino, Sam Raimi’nin yapımcılığını üstlendiği bu yaz gösterime giren timsahlı gerilim filmi Ölümcül Sular’ın (Crawl) favorisi olduğunu ifade etti. 

Film Florida’da kategori 5 seviyesindeki kasırga sırasında babasını (Barry Pepper) kurtarmaya çalışırken kendisini sel baskınına uğramış bir evde timsahlarla tutsak kalmış halde bulan bir kadının (Kaya Scodelario) hikayesini anlatıyor. Türkiye’de 12 Temmuz’da vizyona giren Ölümcül Sular’ın oyuncu kadrosunda Kaya Scodelario, Barry Pepper, Morfydd Clark, Ross Anderson ve Jose Palma gibi isimler yer alıyor. (Beyazperde)

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017