FilmArası Dergisi

‘Süperstar’ Yarın Vizyona Giriyor

Dünyaca ünlü Bollywood yıldızı Aamir Khan’ın yeni filmi SÜPERSTAR, bu hafta Hindistan ile aynı anda Türkiye’de sinemalarda izleyicilerle buluşuyor!

Ünlü oyuncu, FILMARTI aracılığıyla 4 Ekim’de ilk defa Türkiye’ye gelerek uzun yıllardır kendisiyle tanışmayı bekleyen hayranlarıyla buluşarak İstanbul ve Ankara’da yeni filmini tanıtmıştı.

Süperstar

Insu adlı genç kızın tek hayali şarkılarıyla güzel sesini tüm dünyaya duyurmaktır. Her ne kadar annesi onun hayallerine destek olmak için elinden geleni yapsa da babası otoriter tavrıyla ona engel olmaktadır. Babasının sert çıkışları Insu’yu asla yıldırmaz ve çözümü hiç umulmadık birisinde bulur: ünlü şarkıcı ve yapımcı Shakti Kumaarr (AAMIR KHAN). Skandal hayatı ve olaylarıyla tanınan Kumaarr’ın, kendisinden de beklenmedik bir şekilde yardım elini uzatması, Insu’nun hayatının tamamen değişmesine neden olacaktır.

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017