Spielberg’ün Dizisinden Yeni Detaylar!

Apple, Spielberg’ün yapımcılığını üstlendiği ‘Amazing Stories’ dizisinin ilk detaylarını ve yayın tarihini paylaştı.

Modern Biçimi Üzerinde Geliştirmeler Devam Ediyor

Amazing Stories, Steven Spielberg tarafından yaratılan ve 29 Eylül 1985’ten 10 Nisan 1987’ye kadar NBC‘de yayınlanan bir fantastik, korku ve bilim kurgu antoloji dizisiydi. Seri, Universal TV ve Amblin Television tarafından geliştiriliyor.

Aralıklı Olarak Açıklanan Oyuncu Kadrosu

2018’in Kasım ayında Edward Burns, Austin Stowell ve Kerry Bishé’nin konuk oyuncu olarak dizide rol alacakları açıklandı. Sonrasında, Victoria Pedretti, Josh Holloway, Sasha Alexander, Dylan O’Brien, Whitney Coleman, Trisha Mashburn, Juliana Canfield ve geçtiğimiz sene Ekim ayında hayatını kaybeden Robert Forster’ın dizide rol alacağı açıklandı.

Dizinin Yapımcıları

Dizinin yapımcılığını Steven Spielberg, Eddy Kitsis, Adam Horowitz, Darryl Frank, Justin Falvey, Chris Long, Don Kurt ve David H. Goodman üstlendi. Eddy Kitsis ve Adam Horowitz showrunner olarak görev yapıyor. 

Yayın Tarihi 6 Mart

Amazing Stories dizisini ilk bölümünün 6 Mart Cuma günü Apple TV +’da yayınlanacağı açıklandı. 

1995 yılında Muğla’nın bir sahil kasabasında doğdu. Lise sonda okuduğu ‘Suç ve Ceza’ adlı romandan çok etkilenerek Sinema-TV bölümünü okumaya karar verdi. Üniversite yıllarında senaryo alanında kendini geliştirmeye çalıştı ve bu dönemde yazdığı kısa metraj senaryolarının birkaçını filme dönüştürdü. Mezun olduktan sonra Film Arası ile tanıştı. Şimdi bu ailenin mensubu olarak yazılar yazmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.