FilmArası Dergisi

Sonsuz Aşka Devam!

2009 tarihli Sonsuz Aşk filminin devamı olan Sonsuz bir Aşk, vizyon için gün sayıyor. İlk filmin yönetmen koltuğunda Cemal Şan otururken, devam filminin yönetmeni Ozan Uzunoğlu. İsmail Hacıoğlu, Süleyman Turan, Ferhat Gündoğdu, Özlem Tekin, Ayfer Dönmez ve Orçun Kaptan’ın başrollerde yer aldığı filmin senaryosu ise Can Sinan’a ait.

Kanserli hastaların hastane koridorlarında kesişen hayatlarının anlatıldığı ilk film kaldığı yerden devam ederken filme dahil edilen yeni insanlarla birlikte dostluk, aşk ve samimiyet eksenli ilişkilerin gittiği noktayı izleyeceğiz. Kısa hayatların uzun soluklu hikâyesi Sonsuz Bir Aşk, 9 Şubat’ta galasını gerçekleştirdi. Vizyon tarihi ise 10 Nisan 2015 olarak belirlendi.

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017