FilmArası Dergisi

Sinemanın Türkiye Macerası Konuşulacak

Sinema yazarı Suat Köçer, Bayrampaşa Gençlik Merkezi’nin düzenlediği sinema söyleşilerinde Sinemanın Türkiye’deki serüvenini anlatacak.

Bayrampaşa Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen sinema söyleşileri başlıyor. İlki yarın gerçekleştirilecek sinema söyleşilerinde, Türk sinema tarihinin önemli dönüm noktaları masaya yatırılacak. Film Arası Dergisi yayın yönetmeni ve Yeni Şafak Gazetesi sinema yazarı Suat Köçer’in konuşmacı olarak katılacağı programın ikinci haftasında Türkiye Sineması’nda Akım ve Kavramlar, son haftasında ise Yeni Türkiye Sineması’nın Bugünü ve Yarını tartışılacak.

Program her Salı Bayrampaşa Gençlik Merkezi’nde, 14.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Anadolu’da İlk Yıllar, İlk Yollar başlıklı söyleşi yarın saat 14.00’da Bayrampaşa Gençlik Merkezi’nde (BAYGEM) yapılacak. Söyleşiye katılımlar ise ücretsiz olacak.

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017