‘Sinemada Etik’ Tartışmaya Açılıyor

Anne Ben Gazeteci Miyim? platformu buluşmalarına kaldığı yerden devam ediyor! Anne ben gazeteci miyim? platformu Ocak 2020’de başladığı ve mart ayına kadar başarıyla devam ettirdiği etkinlik dizisi Medya, Kültür, Toplum Buluşmaları’na kaldığı yerden devam etme kararı aldı. Platform 25 Eylül’de dördüncü buluşmasını Beyoğlu Mephisto’da gerçekleştirecek.

Medya, Kültür ve Toplum Gazeteciliği başlığıyla Haziran 2018’de yayın ve faaliyet hayatına başlayan Anne ben gazeteci miyim? platformu; Ocak, Şubat ve Mart 2020 aylarında yoğun katılımla gerçekleşen ve her birinin sonuç raporunu basınla paylaştığı buluşmalarına pandemi nedeniyle ara vermişti. Platform, 25 Eylül itibariyle buluşmalarına kaldığı yerden devam edeceğini duyurdu. Buluşmalar tamamen pandemi kurallarına göre gerçekleşecek ve katılımcılardan buluşma süresi boyunca maskelerini takılı tutmaları istenecek.

PLATFORM, SİNEMADA ETİK KONUSUNU TARTIŞMAYA AÇIYOR!

Anne ben gazeteci miyim? platformu; Medya, Kültür, Toplum Buluşmaları adını verdiği etkinlik dizisinin dördüncüsünü 25 Eylül Cumartesi günü saat 18.00’de Beyoğlu Mephisto Kitabevi’nde gerçekleştiriyor. Buluşma “Sinemada etik: Biyografi ve gerçek hayattan beslenen film ile dizilerde etik duruş ne olmalı?” sorusu üzerine şekilleniyor. Sinema tarihçisi Burçak Evren ile yönetmen, senarist Özer Feyzioğlu’nun konuşmacı olarak yer alacağı etkinliğin moderatörlüğünü ise gazeteci Ali Demirtaş üstlenecek.

Etkinlik herkese açık ve ücretsiz olarak gerçekleşecek.

 

 

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir