Şener Şen’in Yeni Filmi Gündeme Oturdu

Ünlüler ve hayranları Şener Şen’in filmlerinin uzun yıllara yayılması ve yeni projesinin yarattığı heyecan konusunda yorumlarda bulundu.

Şener Şen’in 6 yıl aradan sonra yeni bir Yavuz Turgul filminde yer alacağı haberi gündeme bomba gibi düştü. En son 2010 yılında vizyona giren ‘Av Mevsimi’ filminde seyrettiğimiz usta oyuncunun yeni projesi Twitter’da da gündem oldu. Ünlüler ve hayranları Şener Şen’in filmlerinin uzun yıllara yayılması ve yeni projesinin yarattığı heyecan konusunda yorumlarda bulundu.

İsmail Hacıoğlu: ‘Haberi Bile Heyecanlandırdı’

Haberi bile heyecanlandırdı. Çok güzel bir iş çıkacağına zaten eminim ama nasıl bir şey olacağını merak ediyorum. Şener Şen keşke her yıl, hatta yılda beş tane film çekse de doya doya seyretsek.

Aydemir Akbaş: ‘Sonuçta Oscar’lık Film Çekmiyor’

Şener Şen arayı çok uzatıyor. Sonuçta Oscar’lık film yapmıyor. Maksat seyircinin önüne bir şey koymak. Onun gibi bir oyuncu en azından iki senede bir film yapmalı. Böyle bir yeteneğin az görülmesi yanlış.

Yeşim Salkım: ‘Belli Yaşa Gelmiş Oyuncular Böyle Yapmalı’

Şener Ağabey çok titiz çalışan bir oyuncudur. Birçok teklifi geldiğini ve okuduğunu biliyorum. Hayranları onu çok sevdiği için özlüyor. Bence belli bir yaşa gelmiş oyuncular böyle yapmalı. Çünkü oyunculuklarıyla genç oyunculara ders veriyorlar. Özlediğimize değecektir.

İpek Tuzcuoğlu: ‘Üstat Ne Yapıyorsa Doğru Yapıyordur’

Uzun ara vermek kendi kararı ama ben doğru olduğunu düşünüyorum. Şener Şen gibi oyucuların yılda 3-4 filmde oynayıp yüzünü eksiltmesindense ara vermesi daha mantıklı. Üstat ne yapıyorsa doğrudur.

Nevra Serezli: ‘Her Teklifi Kabul Etmesi Olmazdı’

Gelen her teklifi kabul etmesi olmazdı. Sanatçı korkaktır her şeyi hemen kabul edemez. Yeni proje haberine çok sevindim. Kabul ettiğine göre inandığı, gerçekten sevdiği bir iş olmuş. Şener Şen’in bu davranışını çok doğru buluyorum. Az ve öz yapıyor.

Ali Poyrazoğlu: ‘Evde Oturması Hataydı’

Şener Şen’in bu kadar zaman evde oturması zaten hataydı. Bu haberi okuduğumda nasıl sevindiğimi anlatamam. İkili insanların ilgisini yine çekmeyi başaracaktır. (Neziha KARTAL/HABERTÜRK)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir