FilmArası Dergisi

Senaryonu Getir, Birlikte Adım Atalım

Tek bir fikir ya da çekim senaryosu; hangi aşamada olursa olsun senaryonuzu-projenizi geliştirmek için birlikte adımlar atmaya çağıran “SineTabip” atölyesine başvurular başladı.

8-18 Mayıs 2015 tarihleri arasında 18. yaşını kutlayacak olan Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali kapsamında, her zaman olduğu gibi bu sene de düzenlenecek ve sinemaseverlerin ilgisini çekecek atölyelerden birisi olan “SineTabip”, başvuru sırasına göre ilk 12 kişinin film üretimi konusundaki dertlerine deva olmayı amaçlıyor.

“18’in Halleri” temasıyla yola çıkan Festival’deki bu atölye ile Gülden Treske, Berrin Balay ve Andreas Treske, alanla ilgili deneyimlerini katılımcılara aktaracak, üretimin her aşamasındaki paylaşımın “hep 18” kalmaya yardımcı bir dinamik yarattığını vurgulamış olacaklar. “SineTabip” Atölyesine son başvuru tarihi 10 Nisan 2015. Başvuru ve daha fazlasıyla ilgili bilgilere www.sinetabip.com adresinden erişilebiliyor.

Bilgi İçin:
Karaca Yiğit Pehlivanlı
Tel: 0312 427 00 20/ dahili:13
karaca@ucansupurge.org

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017