FilmArası Dergisi

Sean Penn : O Aptallara Küfredebilirim

Amerikalı oyuncu Sean Penn, bu sene Oscar ödülü alan Meksikalı yönetmen İnarritu hakkında yaptığı espri eleştiri alınca sert tepki verdi.

Bu yılki Oscar töreninde En İyi Yönetmen ödülünü kazanan Alejandro Gonzalez Inarritu’ya yaptığı ‘yeşil kart’ esprisi yüzünden eleştirilerin hedefi olan Sean Penn, konuyla ilgili sessizliğini bozdu.

“İRONİMİ ANLAMAYAN APTALLAR..”

Inarritu’nun Meksikalı olmasına atıfta bulunarak “Bu adama yeşil kartını kim verdi?” diyen Penn, ortada özür dilenecek bir durum olmadığını söyledi:

“Bu kadar çok yabancı düşmanının yaşadığı bir ülkede, benim sözlerimdeki ironiyi anlamayan aptallara büyük küfürler edebilirim. Eğer onlara fırsat kalsaydı, Alejandro gibi muhteşem sinemacılar bu ülkede çalışamazdı.”

INARRITU KOMİK BULMUŞTU

Daha önce ’21 Gram’ filminde birlikte çalıştığı Penn ile aralarında gerçek bir dostluk olduğunu söyleyen yönetmen Inarritu da “Espriyi çok komik buldum. Ben de ona size anlatamayacağım kadar sert şakalar yaparım” demişti.

Ensonhaber

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017