FilmArası Dergisi

Tom Hanks: Sapıklar Her Yerde Var

ABD’li aktör Tom Hanks, Hollywood’u sarsan taciz olaylarının kendisini şaşırtmadığını belirtirken, bu konuda geri dönüşün olabileceğini ifade etti.

Hollywood, Yapımcı Harvey Weinstein ile başlayan, aktör Kevin Spacey, yönetmen Brett Rattner ve komedyen Louis C.K. gibi birçok isimle ilgili gün yüzüne çıkan skandallarla sarsılmaya devam ediyor. Amerikalı oyuncu Tom Hanks de konu hakkındaki tartışmalara katıldı.

Hollywood Reporter gazetesine konuşan Tom Hanks, birçok insanın sinema sektörüne geçim kaynağı sağlamak için girdiğini ancak bazılarının sadece güçlü oldukları sektöre girdiğini kaydetti.

Sektörde özellikle elindeki gücü suistimal edenlerin taciz olaylarına karıştığını kaydeden 61 yaşındaki oyuncu, “İnsanların bir geçim kaynağı olarak bu işi yapmalarında çok sebep var. Film yapmak çok büyük heyecan yaratabilecek bir deneyimdir. Aşık olduğun insanla orada tanışabilirsin, gülmekten ölebilirsin. Bunlar iyi şeyler” dedi.

61 yaşındaki oyuncu, “bir film yapımında kötü şeyler de var. Bu işe gücü yanlış anladıkları için giren bazı insanlar var. Ve en güçlü hissettikleri zamanda ki bundan dolayı zaten bu işe girmiş oluyorlar. İşte o zaman altındaki insanlara asılmaya başlıyorlar. Tamamen cinsi anlamda söylemiyorum. Her yerde sapıklar var” diye konuştu.

Hollywood’da bu konuda geri dönüşün olabileceğini aktaran ABD’li yıldız, “Yeni davranışlar öğrenmek için asla geç değil. Ve profesyonel etik kodlara uymak isteyen herkesin sorumluluğudur bu” şeklinde konuştu. NTV

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017