Rolleri İçin Çok Değiştiler!

Oynayacakları karakterleri için değişime uğrayan, güzelliklerinden ödün veren oyunculara bir bakalım.

Blake Lively

32 yaşındaki ABD’li oyuncu, The Rhythm Section adlı yeni filmi için görünümündeki değişikliği sosyal medyada paylaştı. Lively’nin selfie’sini gören hayranları, onu tanımakta zorlandıklarını ifade etti.

Charlize Theoron

Değişim noktasında ilgi çekici isimlerden birisi de Charlize Theoron, 2019 yapımı Bombshell filmiyle canlandırdığı karaktere benzerlik noktasında dikkat çekiyor.

Fast and Furious serisinin 8. filminde yer alan oyuncu 9. filmde de yer alacağını ve yeni imajını instagram hesbaından duyurdu.

Kate Winslet

43 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu, geleneksel kıyafetleriyle tanınmaz haldeydi. Yönetmenliğini ve senaristliğini Francis Lee’nin üstlendiği yapım, 1840’lı yıllarda İngiltere’deki bir sahil şehrinde geçiyor.

Jennifer Garner

ABD’li soyuncu Jennifer Garner, XX adlı film için erkek kılığına girdi. Sanatçı bu halinin fotoğrafını sosyal medyada ‘Yeni yıl yeni ben’ notu ile paylaştı. Güzel oyuncu bu haliyle İngiliz aktör Eddie Redmayn’e benzetildi. 

Russell Crowe

Eski FOX News Başkanı Roger Alies’ı The Loudest Voice dizisi için canlandıran Russell Crowe’ın değişimi de dikkat çekiyor.

Margot Robbie

Margot Rabbie Suice Squad filminde canlandırdığı Harley Quinn rolü için farklı bir imaja bürünüyor.

Once Upon a Time in Hollywood filminde canlandırdığı Sharon Tate rolü içinse doğal bir makyaj ile rolüyle bütünleşiyor.

Christian Bale

Rolü için değişenler denilince akla gelen isimlerden Christian Bale.

Nicole Kidman

2019 yılında gösterime giren Destroyer filminde, canlandırdığı dedektif rolüyle ortaya çıkan değişim gözlerden kaçmıyor.

Daniel Radcliffe

Emma Stone

Oscar ödüllü Amerikalı oyuncu Emma Stone, İngiliz müzik grubu The Beatles’ın dört üyesinden biri olan müziğin efsanevi isimlerinden Paul McCartney’in yeni şarkısı Who Cares’in klibinde oynadı.

Angelina Jolie

43 yaşındaki ABD’li oyuncu Angelina Jolie, Peter Pan ve Alice Harikalar Diyarında hikayelerinin öncesini konu edinen yeni fantastik filminde sarışın oldu.

Joaquin Phoenix

2019’un en çok konuşulan filmlerinden Joker’i canlandıran Joaquin Phoenix’in değişimi en çok konuşulanlardan oldu.

Charlie Hunnam

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi filmi ve Sons of Anarchy dizisiyle yıldızı parlayan İngiliz oyuncu Charlie Hunnam 2017 yılında vizyona giren Papillion filmi için 17 kilo verdi.

Natalie Portman

Natalie Portman’ı, Noah Hawley’in ilk uzun metrajlı filmi Lucy in the Sky’da bir uzay kaptanını canlandırıyor.

2017 yılı yapımlı Pablo Larrain’in yönetmenliğinde çekilen Jackie filminde canlandırdığı Jacqualine Kennedy’e benzerliği de hatırlatmak gerek.

Benedict Cumberbatch

Brexit adlı bir televizyon dizisinde; İngiltere’de Avrupa Birliği karşıtı kampanyanın direktörü Dominic Cummings’i canlandıran Benedict Cumberbatch, rolü için saçlarının üst kısmını kazıttı.

Tom Hardy

Oscar adayı oyuncu, bu kez de mafyanın kitabını yazmış olan İtalyan asıllı Amerikalı mafya lideri Al Capone’a hayat verecek. Fonzo ismini taşıyan biyografiden gelen karelerde ünlü oyuncu tanınmayacak kadar değişmiş görünüyor.

John Travolta

ABD’li aktör John Travolta, yönetmenliğini Fred Durst’ın üstlendiği yeni filmi Moose’un Hollywood’daki setinde görüntülendi. John Travolta, beyazlayan saç ve sakalı ile tanınmaz haldeydi.

Renee Zellweger

En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar’a aday olan Renee Zellweger’in Judy filminde ünlü oyuncu ve şarkıcı Judy Garland’ı canlandırıyor.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir