FilmArası Dergisi

Oscarlı Oyuncudan Büyük Sürpriz

Warner Bros senaryosunu Harry Potter serisinin yazarı J.K. Rowling’in yazdığı Fantastik Yaratıklar ve Onları Nerede Buluruz (Fantastic Beasts and Where to Find Them) adlı filmde Eddie Redmayne’in rol alacağını açıkladı.

Ünlü biliminsanı Stephen Hawking’in hayatını anlatan Her şeyin Teorisi (The Theory of Everything) filmiyle en iyi erkek oyuncu Oscar ödülünü alan Eddie Redmayne, Warner Bros’un iddialı yapımı “Fantastic Beasts and Where to Find Them” için kamera karşısına geçecek. Yetenekli aktör filmde Newt Scamander’i canlandıracak. Üçleme olarak çekilmesi planlanan filmin yönetmenliğini ise son 4 Harry Potter filminin yönetmeni olan David Yates yapacak. Filmin 18 Kasım 2016’da gösterime girmesi planlanıyor. (Haberturk)

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017