Onur Ünlü Dizisinin Çekimlerine Başladı

Ünlü yönetmen Onur Ünlü, dijital platform için çektiği yeni dizisi Yoktan Seçmeli’nin çekimlerine başladı.

Hangi dijital  platformda yayınlanacağı belli olmayan dizinin kadrosunda Hazar Ergüçlü, Serkan Keskin, Selim Bayraktar, Serhat Kılıç, Mahir İpek gibi isimler yer alıyor. Yoktan Seçmeli dizisi, Yusuf Reha Alp’in Bari Soyup Verseydin adlı romandan uyarlanıyor.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Yoktan Seçmeli’ için Şeref Bey’den sonra yeni bir projede daha bir araya gelen Onur Ünlü ve Yusuf Reha Alp ikilisi, her şeyin bir elmayla başladığı bu serüvende, ilişkilerle ilgili kafanızda oluşan ya da oluşabilecek olan soruların bir tanesi hariç tamamına yanıt veriyor.

Dokuz adet birinci ve bir adet son bölümden oluşan toplam on bölümlük dijital bir proje olan “Yoktan Seçmeli’nin senaristi Yusuf Reha Alp; “Dokuz adet birinci bölüm” diyoruz çünkü istediğiniz bölümden izlemeye başlayabilirsiniz. Bir sıralaması yok yani. Sadece sonuncu bölümümüz son bölüm” dedi.

 

 

Rabia Bulut

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı.t Yüksek Lisansını ise Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında yaptı. Sinemada Aşk ve Zaman: Sevmek Zamanı ve Masumiyet Filmlerinin İncelenmesi başlıklı teziyle tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir