Ödüllü Video Yarışması Başvuruları Devam Ediyor

Optik Gazete’nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Amatör Video Yarışması’na başvurular devam ediyor. “Mercekten Yansıyanlar” konulu yarışmaya optic mağaza sahibi, optic mağaza çalışanları, optisyenlik bölümü öğrencileri, optisyenlik bölümü öğretim üyeleri,  radyo, sinema, televizyon bölümü öğrencileri ya da konuya ilgi duyan 18 yaş üzerindeki herkes katılabiliyor. En çok oyalarak birinci olan video sahibi Hyundai i10 Otomobil ile ödüllendirilecek.

Toplumun dikkatini gözlüğün ve kontak lensin sağlık ürünleri olduğuna çekmek, kaliteli gözlük camı ve doğru şekilde kontak lens kullanmanın önemini vurgulamak gibi amaçlarla Optik Gazete tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Mercekten Yansıyanlar” konulu Amatör Video Yarışması’na başvurular devam ediyor.

Katılımcıların gözlük ya da kontak lens kullanmanın önemini en ilgi çekici, eğlenceli ve en bilgi verici şekilde aktarmayı başarmasının beklendiği yarışmada SMS oylamasıyla kazananlara verilecek ödüllerin yanı sıra sponsorlar tarafından beğenilen ve sıralamaya girmeyen (ödül kazanamayan) videoya bir adet mansiyon ödülü verilecektir. Videoda görünen kodun SMS ile gönderilmesi ile en yüksek oyu alan katılımcılar ödüllerine hak kazanacaklar.

Bausch + Lomb, Elegance Contact Lenses ve Johnson &Johnson’ın sponsor olduğu yarışmada en çok oy alan 1. Video Hyundai i10 Otomobil, 2.Video Scooter Motosiklet, 3. Video Hong Kong Optik Fuarına 2 Kişilik Seyahat  (9-11 Kasım 2016, Otel, Uçak ve Günlük Masraflar), 4. Video DijitalFokometre, 5. Video iPhone 6 ve Apple Watch sahibi olacak. Jüri Oylaması / Mansiyon Ödülü Oylama süresi bittikten sonar jürinin seçeceği bir video sahibine ise mansiyon ödülü olarak iPhone 6 verilecek.

Son video teslim ve başvuru tarihinin 9 Mayıs 2016 saat 17:00 olduğu yarışmanın katılım kural ve koşullarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye www.optikgazete.com’ dan ulaşabilirsiniz.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir