FilmArası Dergisi

O Şarkı Yayınlandı!

5 Grammy ödüllü 18 yaşındaki Billie Eilish’in No Time to Die için bestelediği şarkı yayınlandı.

Popüler müzisyen Billie Eilish, müzisyen kardeşi Finneas O’Connell ile birlikte James Bond için bir parça hazırladı. 1962 yılında başlayan serinin müziklerini besteleyen en genç isim olarak da bir ilke imza atıyor. Bond serisinin bestecileri arasında Madonna’dan Adele’e, Jack White’tan Chris Cornell’e isimler bulunuyor.

No Time to Die’ın Konusu

Aktif hizmetten ayrılan Bond, yeni hayatına uyum sağlamaya çalışır. Jamaika’da sakin yaşamının keyfini çıkarmaya çalışan Bond’un huzuru, CIA’den eski dostu Felix Leiter’ın kendisinden yardım istemesi ile yarıda kalır. Bond’dan kaçırılan bir bilim adamının kurtarılmasına yardım edilmesi beklenir. Sandığından da tehlikeli olan bu işi kabul eden Bond, yeni teknolojilerle silahlanmış, kötü bir adamın peşine düşer. 

Daniel Craig’in son kez Bond olarak sinemaseverlerin karşısına çıkacağı No Time to Die filmi 3 Nisan’da vizyona girecek.

Yayınlanan şarkıyı dinlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=GB_S2qFh5lU&feature=emb_title

Rabia Bulut

Rabia Bulut

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Yorum Yap

Temmuz 2017