O Film Dizi Oluyor!

Türkan Şoray, Tarık Akan ve Nasır Melek’in başrollerini paylaştığı, 1977 yapımı, Orhan Aksoy imzalı Baraj filmi diziye uyarlanıyor. Diziyi Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal ile Fatih Aksoy çekecek. Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı filmle aynı adı taşıyan dizinin 2020 sezonu hazırlıklarına başlandı. Dizinin senaryosunu Hasan Tolga Pulat kaleme almaya başladı.

Dizinin oyuncu kadrosu için de cast görüşmeleri devam ediyor. Baraj dizisi geçtiğimiz sene de yayınlanması planlanmış ancak ertelenmişti. Daha önceki yayın döneminde de gündeme gelen Baraj dizisi ertelenmişti.

Yağmur Ünal’ın yeni dizisi Baraj artık seyirciyle buluşacak. Sefa Önal’ın yazdığı ve Orhan Aksoy’un yönetmenliğini yaptığı Baraj filminin devam niteliğinde olacak, Baraj dizisi kadrosuna yeni isimleri de ekleyecek izleyici karşısına çıkacak.

Cast Netleşmedi

Baraj filminin oyuncu kadrosunda Türkan Şoray, Tarık Akan gibi isimler yer alıyordu. Dizide ise kimlerin rol alacağı da açıklandı. Şoray’ın kızı Yağmur Ünal’ın başrolünde olacağı dizi Med Yapım tarafından yapılacak.

Dizinin hazırlıkları devam ediyor. Söylentilere göre dizi önümüzde yayın döneminde Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Ancak dizinin başrolünde Yağmur Ünal’ın yer alacağı kesinleşti. Diğer taraftan Serdar Gözekli yönetmen Baraj dizisinin yönetmen koltuğu için imzayı attı. Baraj dizisinin senaryosunu Hasan Tolga Pulat yazıyor. Hasan Tolga Pulat Zengin Kız Fakir Oğlan’ın senaristi olarak biliniyor.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir