Netflix’ten Spoiler Cezası

Netflix corona virüs salgını sebebiyle ‘evde kalın’ çağrısına karşın, kullanıcılarını durdurmak için ‘evden çıkarsanız spoiler alırsınız’ dedi.

Evde durmayan sokağa çıkan kullanıcılarını, dizilerden spoilerlerin yer aldığı panolar karşıladı. ‘Evden çıkarsanız spoiler alırsınız’ projesini yayınladığı bir videoyla duyurdu. Videoda yapılan açıklama şu şekilde:

“Bazıları dışarı çıkıp dolaşmanın sorun olmadığını düşünerek bize karşı oyunbozanlık yapıyor. Öyleyse biz de olağanüstü bir önlem alıyoruz: En sevilen Netflix şovlarının sürprizlerini bozuyoruz. Toplanma yerlerindeki sokak panolarını güncel Netflix yayınlarından spoilerlarla dolduracağız. Eğer virüs sizin dışarı çıkmanızı durduramıyorsa, spoilerlar durduracak.”

Spoiler verdiği diziler arasında Stranger Things, Narcos, Love is Blind ve Breaking Bad gibi önemli yapımlar bulunuyor.

Videoyu izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=aTPTSRS86n4&feature=emb_logo

Rabia Bulut

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı.t Yüksek Lisansını ise Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında yaptı. Sinemada Aşk ve Zaman: Sevmek Zamanı ve Masumiyet Filmlerinin İncelenmesi başlıklı teziyle tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir