Netflix’in Temmuz Ayı Dizileri Belli Oldu

Zeytin Ağacı (28/07/2022)

Ada, Sevgi ve Leyla’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi’ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil Ada ve Leyla’nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olur.

Stranger Things 4: 2. Kısım (01/07/2022)

Aralarına mesafeler girmiş olsa da her zamankinden daha kararlı olan dostlarımız, korkutucu bir gelecekle karşı karşıya. Ama bu daha başlangıç. Sonun başlangıcı…

RESIDENT EVIL. ELLA BALINKSA as JADE, ELLA BALINSKA as JADE in RESIDENT EVIL. MARCOS CRUZ/NETFLIX © 2022

Resident Evil: biohazard (14/07/2022)

Korku oyunu serisinden uyarlanan Resident Evil: biohazard, T-virüsünün keşfinden neredeyse otuz yıl sonra yaşanan bir salgınla Umbrella Corporation’ın karanlık sırlarının ortaya çıkmasını konu alıyor.

Uncoupled (29/07/2022)

17 yıllık partneri tarafından aniden terk edilen New Yorklu bir emlakçı, 40’larındaki bekâr bir insan olarak hayata yeni bir başlangıç yapar.

Boo, Bitch. Lana Condor as Erika in episode 101 of Boo, Bitch. Cr. Erik Voake/Netflix © 2022

Boo, Bitch (08/07/2022)

Lise son sınıftaki iki dost, fark edilmek için son bir hamle yapar. Ancak içlerinden biri hayalete dönüşür ve fırsatını bulmuşken hayatın tadını çıkarır.

Virgin River: 4. Sezon (20/07/2022)

Mel yeni gerçekliğine alışmaya çalışırken, Jack’in geçmişi geleceğini tehdit eder ve Virgin River’a yeni gelen biri ortalığı karıştırır.

Dream Home Makeover: 3. Sezon (27/07/2022)

Syd ve Shea, çalışma odasında bir vaha yaratmaktan şık bir şarap mahzenine kadar müşterilerinin hayallerini gerçekleştirirken McGee ailesine yeni bir üye katılıyor.

Farzar (L to R) Kari Wahlgren as Mal and Val, Dana Snyder as Fichael, Lance Reddick as Renzo, David Kaye as Barry and Jerry Minor as Scootie in Farzar. Cr. COURTESY OF NETFLIX © 2022

Farzar (15/07/2022)

Uzaylıların dünyasındaki bir insan kolonisinde yaşayan Prens Fichael gezegeni kötülerden kurtarmaya ant içer ama en büyük kötülüğü yapan kişinin babası olduğunu öğrenir.

Control Z: 3. Sezon (06/07/2022)

Sofia, Javi ve arkadaşları lisedeki son yıllarının tadını çıkarmaya çalışır, ancak daha önce de sorun çıkarmış olan bir hacker hayatı onlara zindan eder.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.