FilmArası Dergisi

‘Nasipse Adayız’ın Fragmanı Yayınlandı

Ercan Kesal’ın yazıp yönettiği Nasipse Adayız filminin fragmanı yayınlandı.

25 Ocak’da Rotterdam Film Festivali’nde dünya galasını yapacak Nasipse Adayız filminin fragmanı Ay Yapım Youtube kanalında yayınlandı. Filmin ingilizce adı You Know Him.

Filmin yapımcılığını Ay Yapım ve Poyraz Film üstleniyor. Kadrosunda Nazan Kesal, İnanç Konukçu yer alan filmin hikayesi Ercan Kesal’ın aynı adlı romanından geliyor.

Filmin Konusu

Kemal Güner hekim ve güç sahibi olmanın da sağladığı avantajlarla iyi bir sosyal çevre oluşturmuş, etrafında saygın,  sevilen, iyilik timsali, fakir babası doktor imajı yaratmıştır. Yarattığı bu imaja giderek kendisi de kapılan Dr.Kemal, bulunduğu ilçenin Belediye Başkanı olmaya heveslenir. Heveslenmekle de kalmaz ve resmen aday adayı olmaya karar verir. O artık bir aday adayıdır ve önümüzdeki belediye seçimlerinde de “Nasipse Adaydır!”

Fragmanı izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=-JD6zdOWxO8

Rabia Bulut

Rabia Bulut

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Yorum Yap

Temmuz 2017