‘Morbius’un Vizyon Tarihi Ertelendi!

Sony yapımı başrolünde Jared Leto’nun yer aldığı Mobius filminin vizyon tarihi 19 Mart’tan 9 Ekim 2021 tarihine ertelendi.

Geçtiğimiz senenin başında vizyona girmesi beklenen film, pandemi nedeniyle vizyon tarihi belirsizliğe düşmüştü. Sonrasında 19 Mart olarak açıklanan tarih yeni açıklanan haber ile 9 Ekim 2021 olarak belirlendi.

Filmin oyuncu kadrosunda Jared Leto’ya eşlik eden diğer önemli oyuncular arasında Matt Smith, Adria Arjona, Jared Harris, Al Madrigal, Tyrese Gibson ve Michael Keaton gibi yıldızlar bulunuyor.

Bir vampir filmi olan Morbius’ta, başkahramanımız tedavisi olmayan bir kan hastalığını, deneysel bir yöntem ile tedavi etmeye çalışır. Hastalığı, elektroşok terapisi ve vampir yarasaları ile iyileştirmeye çalışan Morbius, korkunç bir sonuçla karşı karşıya kalır. Deneysel tedavi ile vampire dönüşen Morbius’un hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Birçok zorlu durumla mücadele etmek zorunda kalan Morbius’un hayatta kalmak için sürekli kana ihtiyacı vardır ve artık ışığı çıkması imkansızdır. Bu sorunların yanı sıra o, birçok insanüstü güce de sahip olur.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir