Merakla Beklenen Fragman Yayınlandı

Marvel ve DC arasında mekik dokuyan başarılı yönetmen James Gunn’ın imzasını attığı The Suicide Squad’ın fragmanı sonunda izleyici karşısına çıktı. Aylardır büyük bir merakla beklenen fragmanda bütün kahramanlara ait ayrıntıları görüyoruz!

18+ olarak tasarlanan The Suicide Squad filminin fragmanı resmi olarak yayınlandı. Fragmanda İntihar Timi ekibinin toplanıp Harley Quinn’i kurtarma görevine gittiğini ve ama aslında Harley’in çoktan kendini kurtarmış olduğunu görüyoruz. Kahramanımız, kırmızı kostümüyle çizgi romanlardan çıkmış izlenimi veriyor!

The Suicide Squad’da fragmanında da görüldüğü üzere Margot Robbie, Viola Davis, Jai Courtney Joel Kinnaman, David Dastmalchian, John Cena, Joaquín Cosío, Nathan Fillion, Joel Kinnaman, Mayling Ng, Flula Borg, Sean Gunn, Juan Diego Botto, Storm Reid, Pete Davidson, Taika Waititi, Alice Braga, Steve Agee, Tinashe Kajese, Daniela Melchior, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Jennifer Holland, Idris Elba ve Michael Rooker yer alıyor.

Filmin konusuna göre, kötü kahramanlarımız hapishaneden çıkabilmek için bir görevle başa çıkmak zorundadır. Bunun için öncelikle  Task Force X’e katılmalıdırlar. Bu göreve Bloodsport, Peacemaker, Captain Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin ve herkesin favori psikopatı Harley Quinn dahil edilir.

Warner Bros son olarak David Ayer imzalı Suicide Squad’ın yönetmen kurgulu versiyonunun yayınlanmayacağını kesin olarak belirtmişti. James Gunn’ın The Suicide Squad’ını izlemek için ise ilk filmi izleme zorunluluğu bulunmuyor. Yönetmenin söylediğine göre yeni film, tamamen eski filmden bağımsız olacak.

The Suicide Squad, 6 Ağustos 2021 tarihinde sinemalardaki yerini alacak.

Yayınlanan fragmanı izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=JuDLepNa7hw

(Beyazperde)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir