FilmArası Dergisi

Kuzuların Firarı Ses Getirdi

Kuzular Firarda, 17 Nisan’da 224 salonla başladığı vizyon programının ikinci hafta sonunda 100.000 izleyiciyi geçerek büyük bir başarıya imza attı.

Animasyonu 10 gün içinde 103.792 kişi izledi.

Vizyona girdiği her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de büyük gişe başarısı elde eden, bu yılın en sevilen animasyon filmi olmaya aday Kuzular Firarda 194 salon ile ikinci hafta programına devam ediyor.

Kuzular, çiftlikteki işlerden sıkılmış, tatil yapabilmenin hayalini kurmaktadırlar. Bir gün hem çiftçi sahiplerini, hem de çoban köpeğini atlatıp tatil yaparlar. Fakat uyuyakalan çiftçinin karavanı birtakım aksilikler sonucu şehre kadar gidip gözden kaybolur. Kuzular, köpek dostlarıyla birlikte sahiplerini bulmak için şehre giderler ancak sahiplerini bulmak pek de kolay olmayacaktır.

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017