Korku Seansı 3’ten İlk Fragman

Korku filmi serisi ‘Korku Seansı 3: Katil Şeytan’ın ilk fragmanı yayınlandı.

‘Korku Seansı 3: Katil Şeytan’ korku, cinayet ve bilinmeyen kötülüğün tüyler ürpertici hikayesini paranormal araştırmacılar Ed ve Lorraine Warren sayesinde gözler önüne seriyor. Dosyalarındaki en sansasyonel vakalardan biri, genç bir çocuğun ruhu için verilen bir mücadeleyle başlıyor, ardından onları daha önce gördüklerinin ötesine götürüyor, ABD tarihinde bir cinayet zanlısının şeytani güçler tarafından ele geçirildiğinin iddia edileceği ilk savunma olacaktır.

Vera Farmiga, Patrick Wilson Lorraine ve Ed Warren olarak geri dönüyorlar. Yönetmen Michael Chaves (“The Curse of La Llorona”). Filmin diğer oyuncuları şöyle sıralanıyor: Ruairi O’Connor (Starz’ “The Spanish Princess”), Sarah Catherine Hook (Hulu’s “Monsterland”), Julian Hilliard (“Penny Dreadful: City of Angels” ve “The Haunting of Hill House” Dizileri).

“Korku Seansı 3: Katil Şeytan” filminin yapımı daha önce “Conjuring” evreninde iş birliği yapmış James Wan ve Peter Safran’ a ait. Chaves’in yönettiği filmin senaryosu David Leslie Johnson-McGoldrick’e (“The Conjuring 2,” “Aquaman”), hikaye James Wan & David Leslie Johnson-McGoldrick’a ait. Karakterler Chad Hayes & Carey W. tarafından yaratıldı.

‘Korku Seansı 3: Katil Şeytan’ tarihin en büyük korku serisi olan ve dünya çapında 1.8 milyar dolardan fazla hasılat yapan “Conjuring” Evreninin yedinci filmi. İlk iki “Conjuring” filminin yanı sıra “Annabelle” ve “Annabelle: Creation”, “The Nun” ve “Annabelle Comes Home” u içeriyor.

Dağıtımı dünya çapında Warner Bros. Pictures tarafından gerçekleşen film  2021’de sinemalarda.

Yayınlanan fragmanı izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=wltrI-YZXrk

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir