‘Kim Bu Aile?’den İlk Fragman

Kahkaha, heyecan ve dramayı bir araya getiren sezonun  en keyifli filmi ‘Kim Bu Aile?’

seyirciyle sinema salonlarında buluşmak için geri sayıma başladı. Yapımını CJ ENM Türkiye’nin üstlendiği filmin yönetmenliği Bedran Güzel’e, senaryosu ise Ali Erkan Ersezer’e ait. Sinemaseverleri eğlence ve aksiyona doyuracak film 7 Ekim’de beyaz perdede olacak.

Bir komiserin peşine düştüğü suç şebekesini çökertmek için suçlulardan oluşan bir ekiple aile rolü oynamasını konu alan eğlencesi ve aksiyonu bol film ‘KİM BU AİLE?’nin afişi ve fragmanı yayınlandı. Yıldız isimlerden oluşan dev kadroyu bir araya getiren ‘KİM BİR AİLE?’nin fragmanında kahkahalar havada uçuştu ve büyük merak uyandırdı.

Cengiz Bozkurt, Nurgül Yeşilçay, Onur Buldu, Ferit Aktuğ, Beste Kökdemir ve Doğan Can Sarıkaya’nın başrollerini paylaştığı ‘Kim Bu Aile?’nin oyuncu kadrosunda Altan Erkekli ve Fatih Al da yer alıyor. Afişi ve fragmanı kısa sürede ilgi odağı haline gelen ‘KİM BU AİLE?’de tüm oyuncular filmdeki rolleri ile seyirciyi hem güldürecek hem de duygulandıracak.

‘Kim Bu Aile?’’nin aksiyon yönetmenliğini film için özel olarak Türkiye’ye gelen Koreli usta yönetmen Youn Dae-Won, görüntü yönetmenliğini ise Türkiye sinemasının önemli isimlerinden Jean-Paul Seresin üstlendi. Film sürecinde aksiyon eğitimi alan oyuncuların başarılı performansları ise göz dolduracak.

PAYLAŞ

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir