FilmArası Dergisi

Jurassic World 3’ün Yönetmeni Belli Oldu

Beyaz perdenin göz bebeği seri Jurassic World hız kesmeden devam ediyor. 2015’te seyircilerle buluşan “Jurassic World”ün devam halkası Jurassic World: Yıkılmış Krallık için geri sayım sürerken, serinin bir sonraki devam halkasına dair güncellemeler gelmeye devam ediyor.

Serinin ilk halkasında yönetmen koltuğunu üstlenen Colin Trevorrow 3. devam halkasında yönetmen koltuğuna geri dönüyor. J.A. Bayona’nın yönetmenliğini üstlendiği 2. devam halkası için gün saydığımız zamanlarda, merakımız daha da artmış durumda…

Trevorrow doğrulamasını yapan kişi, serinin uygulayıcı yapımcıları arasında yer alan usta yönetmen Steven Spielberg oldu. Trevorrow daha önce Star Wars: Episode IX için anlaşma yapmış, ancak geçtiğimiz yıl projeden ayrılmıştı.

İsmi şu an için “Jurassic World 3” olarak geçen 3. devam halkası, ülkemizde 11 Haziran 2021 tarihinde vizyona girecek. 3. devam halkasının senaryosunu yönetmenle birlikte “Pasifik Savaşı: İsyan”ın senaristi Emily Carmichael üstlenecek. “Jurassic World” ile dünyada 1.6 milyar dolardan fazla gişe hasılatı elde eden serinin sıradaki devam halkası Jurassic World: Yıkılmış Krallık, 8 Haziran’da ülkemizde vizyona girecek. (Beyazperde)

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017