Jungle Cruise’dan Yeni Fragman

Disney yapımı  Jungle Cruise’un kahkaha ve heyecan dolu bir fragman yayınlandı.

Disneyland tema parkının ünlü eğlence parkurundan esinlenen, Dwayne Johnson ve EmilyBlunt’ın zeki ve esprili kaptan Frank Wolff ve cesur araştırmacı Dr. LilyHoughton’ı canlandırdıkları Disney’in “JungleCruise” filmi, sizi Amazon’da eğlenceli ve heyecan dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Lily, Londra’dan Amazon ormanlarına seyahat edecektir ve bunun için Frank’in köhne ama çekici teknesi La Quila’yı kiralamaktan ve Frank’in pek de güvenilir gözükmeyen hizmetlerinden yararlanmaktan başka çaresi yoktur. Genç kadın, tıbbın geleceğini değiştirme potansiyeline sahip, eşsiz iyileştirme özelliği olan kadim ağacı bulmaya kararlıdır. Bu destansı maceraya birlikte atılan beklenmedik ikili, yemyeşil yağmur ormanlarının aldatıcı güzelliğinde gizlenen sayısız tehlike ve doğaüstü güçle karşı karşıya kalacaktır. Ancak kayıp ağacın sırları açığa çıktıkça, Lily ve Frank için riskler daha da yükselecek, hem onların hem de insanlığın kaderi tehlikeye girecektir.

Jaume Collet-Serra’nın yönettiği filmde, başrollerdeki Dwayne Johnson ve EmilyBlunt’a, Edgar Ramirez, Jack Whitehall, Jesse Plemons ve Paul Giamatti eşlik ediyor. Yapımcılığını Davis Entertainment’tan John Davis, John Fox, Dwayne Johnson, Hiram Garcia ve Seven Bucks Productions’tan Dany Garcia ve Flynn Picture Co.’dan Beau Flynn’ın üstlendiği filmde, Scott Sheldon ve Doug Merrifield idari yapımcılar. Filmin hikayesi John Norville&Josh Goldstein, Glenn Ficarra& John Requa; filmin senaryosu ise Michael Green ve Glenn Ficarra& John Requa imzasını taşıyor.

“Jungle Cruise”, 30 Temmuz 2021 tarihinde sinemalarda…

Yayınlanan fragmanı izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=83_LPmW7frY

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir