Jackie Chan Ölümden Döndü!

Kendi hünerlerini sıklıkla filmlerde sergileyen aksiyon film yıldızı Jackie Chan, yaptığı numaralarla sayısız kez kendi hayatını tehlikeye atmakla biliniyordu. Bu sefer de buna çok yaklaştı. Son filmi Vanguard’ın çekimlerinde ölümden döndü.

65 yaşındaki yaşlı aktör bir sahnede jet ski ile giderken birden kendisini kayanın altında sıkışmış olarak buldu. Bu onun bir numarasımıydı yoksa sahnenin doğal bir oluşumumuydu bilinmez fakat uzun süre sudan çıkıp oksijen alamadı ve az kalsın boğuluyordu. Filmin ekibi aceleyle oyuncuyu sıkıştığı yerden çıkardı. Jackıe Chan yaralanmıştı fakat sonrasında durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Jackıe Chan bu olayla ilgili Beijing konferansında soru sorulduğunda şunları söyledi “ Suyun altında yardımın gelmesini beklerken kendi kendime panik yapmamam gerektiğini söyledim. “ Usta oyuncu devamında şunları ekledi “ O gece duş aldığımda olayı hatırladım. Birden çok korktuğumu hissettim ve titremeye başladım. Nasıl bu kadar kolay ölebileceğimi düşünüyordum.”

(Cinema Blend)

PAYLAŞ

1995 yılında Muğla’nın bir sahil kasabasında doğdu. Lise sonda okuduğu ‘Suç ve Ceza’ adlı romandan çok etkilenerek Sinema-TV bölümünü okumaya karar verdi. Üniversite yıllarında senaryo alanında kendini geliştirmeye çalıştı ve bu dönemde yazdığı kısa metraj senaryolarının birkaçını filme dönüştürdü. Mezun olduktan sonra Film Arası ile tanıştı. Şimdi bu ailenin mensubu olarak yazılar yazmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir