Indiana Jones Beyazperdeye Dönüyor!

Indiana Jones serinin yıldız başrol oyuncusu Harrison Ford’a göre İndiana Jones 5 filminin çekimlerine 5 ay sonra başlanacak.

Serinin 5. Halkası Olarak Geri Dönecek

Harrison Ford yakın zaman içerisinde İndiana Jones 5’in çekimlerine başlanacağı bilgisini verdi. Haberler Lucasfilm’in başkanı Kathleen Kennedy’in açıklamalarından sonra geldi. Kennedy, uzun süredir beklenen serinin devamının geleceğini belirtti. Kennedy ayrıca filmin özgün olacağı remake ya da serinin yeniden çekimi olmayacağını, hikayenin daha önce beyazperdede izlediğimiz filmlerin devamı olduğunu ve Ford’un geri döneceğini söyledi.

Yeni yaptığı bir röportajda İndiana Jones 5 hakkında çok kısa açıklamalarda bulunan Harrison Ford proje ile ilgili kendi beklentilerinden bahsetti.

‘Filmin Seyircilerine Karşı Sorumluluğunuz Olmalı’

“Filmin saçma/aptal gibi görünmemesi için uğraşıyoruz.  Biliyorsunuz, etrafta dar pantolon ve yüksek botlarla koşturuyorsunuz. Size İndiana Jones’un çekimlerine 5 ay sonra başlanacağını planladığımıza dair daha uygun bir cevap vereceğim, her zaman bu karakakteri tekrar canlandırdığım için çok mutlu oluyorum. Eğer yeni bir tane daha film yapmak için şansınız varsa bu insanların bunu sevdiklerini gösterir. Filme başlayacağımız zaman çabalarımızın bu işi yapma isteğimiz kadar emin olması gerektiği zorunluluğuna inanıyorum. Filmin seyircilerine karşı sorumluluğunuz olmalı”

Film Hakkında Detaylar

Serinin yönetmenliğini Steven Spielberg’in yapacağı açıklanan filmde senaryo yazarları; George Lucas, David Koepp ve Jonathan Kasdan olacağı biliniyor. Sinemalardaki vizyon tarihi ise 2021 yılı olarak belirlenmiş.

(Movieweb)

1995 yılında Muğla’nın bir sahil kasabasında doğdu. Lise sonda okuduğu ‘Suç ve Ceza’ adlı romandan çok etkilenerek Sinema-TV bölümünü okumaya karar verdi. Üniversite yıllarında senaryo alanında kendini geliştirmeye çalıştı ve bu dönemde yazdığı kısa metraj senaryolarının birkaçını filme dönüştürdü. Mezun olduktan sonra Film Arası ile tanıştı. Şimdi bu ailenin mensubu olarak yazılar yazmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir