İlk BluTV Filminden Haber Var!

Yerli online izleme platformu BluTV, ilk özel yapım filminin çekimlerinin tamamlandığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. İnsanlar İkiye Ayrılır: Bir 7Yüz Hikayesi filminin başrollerinde Pınar Deniz, Burcu Biricik ve Aras Aydın’ın yer alıyor.

Yönetmenliğini ve senaryosunun Tunç Şahin’e ait olduğu film BluTV’nin orjinal yapımlarından her bölümünde farklı hikayeler anlatan 7Yüz dizisinin bir hikayesi olan İnsanlar İkiye Ayrılır bu sefer sinemaseverlerle beyazperde buluşacak.

Filmin Konusu

Bankaların çeşitli sebeplerden peşine düşemedikleri borçları satın alıp, her ne pahasına olursa olsun tahsil etmeyi kendine misyon edinmiş bir şirkette çalışan ‘Duygu’ ve ‘Bahadır’ın yollarının ‘Ceren’ ile kesişmesiyle değişen hikâyelerinin anlatıldığı film, izleyiciyle sert bir sistem eleştirisi olarak buluşacak.

Blu TV ile Bir Film ortak yapımı olarak gösterime kış aylarında girmesi planlanan filmin diğer başrollerini Başak Daşman, Erdem Akakçe, Nezaket Erden, Gökay Müftüoğlu ve Sabahattin Yakut paylaşıyor.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir