FilmArası Dergisi

“İkler!” İçin Son 7 Gün

Dört yönetmenin ilk uzun metraj filmlerinin yer aldığı İLKLER! seçkisi 15 Nisan’dan itibaren BAŞKA SİNEMA salonlarında izleyiciyle buluşacak.

Nürnberg Film Festivali’nde En İyi Film ödülünün yanı sıra Nazan Kesal ve Asiye Dinçsoy’a En İyi Kadın Oyuncu ödülünü getiren TOZ BEZİ, Berlin Film Festivali’nin Generation Kplus bölümünde yarışan GENÇ PEHLİVANLAR, Türkiye’de ilk kez bir kadın yönetmenin su altında hem film yönettiği, hem de oynadığı YEMEKTEYDİK VE KARAR VERDİM ve geçtiğiniz yıl Berlin Film Festivali’nin Generation Kplus bölümünde yarışan KAR KORSANLARI seçkide yer alacak.

2 hafta boyunca 5 şehir ve 8 sinemada yapılacak programın yanı sıra Beyoğlu Beyoğlu Sineması’nda ekip katılımlı gösterimler gerçekleştirilecek.

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017