FilmArası Dergisi

“İkinci Adım Yok” Kısa Film Senaryo Yarışması!

Madde bağımlılığına farkındalık oluşturma amacıyla, Sinema ve Televizyon Eseri Sahipleri Meslek Birliği (SETEM) tarafından Yeşilay’ın desteği ile “Kısa Film Senaryo Yarışması” düzenleniyor. Gençlerin ve ebeveynlerin uyuşturucunun zararları hakkında farkındalık düzeylerinin arttırılması ve uyuşturucuya karşı gençlere bir mücadele alanı oluşturması amaçlanan yarışma için son başvuru 8 Mayıs 2015 Cuma saat 19:00.

En fazla 3 sayfa olacak şekilde yazılması gereken senaryolar içerisinden, profesyonel jüri tarafından, yarışma konusuna uygun olarak, en etkili ve özgün hikayeye sahip, prodüksiyon açısından uygulanabilir özellikte 3 senaryo seçilecek.

Değerlendirme sonuçlarının 15 Mayıs 2015 Cuma günü www.setemakademi.com sitesinde ilan edileceği yarışmada dereceye giren eser sahipleri;

1. 5.000-TL
2. 3.000-TL
3. 1.500-TL ile ödüllendirilecek.

Başvuru koşulları ve ayrıntılı bilgi www.setemakademi.com adresinde yer alıyor.

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017