FilmArası Dergisi

İFSAK TV Açılıyor!

15 Ekim 2016 Cumartesi günü 17:00’da yapılacak İFSAK TV Test Yayını Lansmanı sürpriz programları ve de konuklarıyla yayın hayatına başlıyor.

57 yıldır var olan ve her geçen yılda daha da zenginleşip, büyüyen kocaman bir ailedir İFSAK.  Günümüzde her şeyin hızla tükenip yok olduğu sanat için zor dönemlerden geçerken İFSAK, her daim koruduğu çizgisi ve sürekli yenilediği kimliğiyle her zaman sizlerle oldu.

İFSAK bu günlerde yine bir yeniliğe daha imza atıyor. Geçmişten bugüne oluşturduğu mirasını değerli sanatseverlerin beğenisine sunuyor. Zengin bir arşive sahip olan İFSAK bu mirası, bir televizyon kanalına dönüştürüyor. Yayına hazır hale getirdiği yeni programlarla İFSAK TV, 15 Ekim Cumartesi saat 17:00’de bir test yayını lansmanıyla açılıyor.

Yıllardır hiç durmaksızın üreten ve çizgisinden ödün vermeyen İFSAK, gerçekleştirdiği fotoğraf, sinema ve sanat etkinliklerini İFSAK TV ile sanatseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Türkiye’de ilk defa Kısa Film Yarışması’nı başlatan İFSAK,  geçmişten bugüne oluşturduğu kısa film arşivini de artık gün yüzüne çıkarıyor. İFSAK TV olarak en büyük hedefimiz, yeni programlarla günümüz fotoğraf, sinema ve görsel sanatlar dünyasına yeni bir soluk getirerek yine bir ilke imza atmak.

15 Ekim 2016 Cumartesi 17:00’da yapılacak İFSAK TV Test Yayını Lansman’ına bütün sanatseverler davetli.

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017