‘Hükümsüz’ ve ‘Gibi’ İlk Bölümleriyle Youtube’da

Acun Ilıcalı’nun kurduğu yerli dijital platform EXXEN  orjinal yapımlarından “Hükümsüz “ve “Gibi ” dizilerinin ilk bölümlerini Youtube kanalında yayınladı.

“Engellenebilir her ölüm, cinayettir!”

Hükümsüz dizisinin yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak yer alıyor. Kadın cinayetlerini anlatan dizinin başrollerinde Hande Doğandemir, Burçin Terzioğlu, İsmail Hacıoğlu ve Alican Yücesoy yer alıyor.

Hırslı ve güçlü bir kadın olan Esma, ikinci patronu olduğu babasına ait olan hukuk bürosunda çalışır. Kırılgan ama inatçı bir kadın olan Filiz ise, bir avukat adayıdır. Esma ve Filiz’in yolları bir cinayet nedeniyle kesişir.

Dizinin ilk bölümünü izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=ywQX1mZYlVs

“Komik aynı anda acılı gibi.”

Komik skeçlerden oluşan Gibi dizinin başrollerinde Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç yer alıyor.

Dizinin tanıtımı şöyle :“Komik aynı anda acılı gibi. Sinir bozucu, rahatsız ama iyimser gibi. Biraz değişik. Şey gibi…Tanıdığınız ama tam çıkartmadığınız biri gibi. Saçma ama değil gibi.”

Dizinin ilk bölümünü izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=OwwMrpW1m5g

 

Rabia Bulut

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı.t Yüksek Lisansını ise Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında yaptı. Sinemada Aşk ve Zaman: Sevmek Zamanı ve Masumiyet Filmlerinin İncelenmesi başlıklı teziyle tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir