‘Gelincik’ten İlk Fragman Geldi!

Orçun Benli’nin yönetmen koltuğunda yer aldığı polisiye gerilim türündeki Gelincik filminden ilk fragman geldi.

Başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan ve Kaan Yıldırım’ın yer aldığı Gelincik filmi galasını 57. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde yapacak.

Orçun Benli’nin sinematografisinde  Hep Yek 2, Ver Kaç, 5 Dakikada Değişir Bütün İşler, Gulyabani, Bu Son Olsun adlı filmler yer alıyor.

Polisiye gerilim türündeki Gelincik’in kadrosunda Ahmet Mümtaz Taylan, Kaan Yıldırım’ın yanı sıra; Hande Doğandemir, Bülent Emrah Parlak, İnan Ulaş Torun, Nilperi Şahinkaya, Mehmet Ali Kaptanlar, Yıldırım Beyazıt, Eray Özbal, Bulut Akkale, Cansu Karakartal yer alıyor.

Filmin Konusu

Görevinden ayrılan bir polis olan Ayhan, yıllarca mücadele ettiği her şeyi ardında bırakarak kendisine yeni bir yaşam kurmaya karar verir. Şehirden uzakta bulunan bir orman evine yerleşen Ayhan, burada avcılık yapar. Ava çıktığı bir gün bir gelincik vuran Ayhan, bu sırada ortaya çıkan Karadayı’dan gelincikler hakkında tuhaf bir kenahet öğrenir. Gelincikler konusunda kendisini uyaran Karadayı, tuhaf olduğu kadar iyi bir insana benzemeketedir. Ayhan, ardında bıraktığı anılarıyla yüzleşirken bir yandan da kendisine musallat olan gelincikle mücadele etmek zorunda kalır.

Yayınlanan fragmanı izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=yjZyTsFKINc

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir