“Food Film Festival World” İstanbul’da

Kiev merkezli genç ekibin, bugüne kadar farklı ülke ve şehirlerde gerçekleştirdiği kısa yemek filmleri festivali “Food Film Festival World”, 10 Ekim 2015 tarihinde İstanbul’da, TÜRVAK Sinema Müzesi’nde gerçekleşiyor.

Food Film Festival World: Turkey katılımcıları; 1 tanesi Türk yönetmene ait, 10’u aşkın farklı ülkeden toplam 19 film izleyecek. Program, ortak noktası “yemek” olan başarı hikayelerini, komik anları, aşk hikayelerini ve farklı kültürden toplumların tercihlerini konu eden sanatsal yapımlardan oluşuyor.

Food Film Festival World: Turkey katılımcıları kahve kültürü, pastacılık, çay, organik gıdalar gibi konular hakkında Master Class etkinliklerine de katılabilecek ve gıda sektörünün uzmanlarından (akademisyenler, bloggerlar ve proje sahipleri dahil) ilham verici konuşmalar dinleyebilecekler.

10 Ekim 2015 Cumartesi günü TÜRVAK Sinema Müzesi’nde gerçekleşecek festival, saat 13:00’te başlayacak ve 22:00’de sona erecek. Film detaylarına http://tr.foodfilmfest.com.ua adresinden ulaşılabilir.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir