Final Sezonunun Yayın Tarihleri Belli Oldu

Tüm dünyada efsaneleşen Netflix dizisi La Casa De Papel’in final sezonunun ilk fragmanı yayınlandı. İki kısımda yayınlanacak dizinin ilk kısmı 3 Eylül’de, ikinci kısmı ise 3 Aralık’ta yayınlanacak.

Netflix hesabında yayınlanan fragmanın açıklaması şöyle :

“Bu sadece bir kavga değil, savaşın ta kendisi. Direniş geri dönüyor! İlk beş bölüm 3 Eylül, son beş bölüm 3 Aralık 2021’de.”

2017 yılında ‘Lа Саѕа dе Рареl’ аѕlındа mіnі-dіzі оlаrаk çеkіlmіş olan diziyi Nеtflіх bölümlеrі düzеnlеуеrеk 2 ѕеzоnа ауırdı. Nеtflіх’tе уауınlаnmаѕı іlе bіrlіktе dіzі tüm kеѕіmlеrdеn bеğеnі tорlаdı vе 2018’іn іlk çеуrеğіndе уауınlаnаn іѕtаtіѕtіklеrе görе Nеtflіх’іn еn çоk іzlеnеn İngіlіzсе-оlmауаn dіzіѕі оldu.

Dizinin Konusu

La Casa de Papel, aslında sıradan bir soygun dizisi. Dizinin ilk sezonundaki amaç, İspanya Kraliyet Darphanesi’nin soyulmasıydı. Soygunun başındaki isim olan Profesör, tarihin en büyük hırsızlığını yapabilmek için uzunca bir süre çalışmış, ülkenin en iyi hırsızlarını da bir araya getirmişti. İlk iki sezon, Netflix abonelerinin bir solukta izlediği bu hırsızlık hikayesinin başarılı bir şekilde sonuçlanmasıyla sona erdi. Dizinin üçüncü sezonunda soygun sonrasında değişen hayatların anlatılacağı bekleniyordu. Buna rağmen beklenen olmadı ve ekip, üçüncü sezonda yeni bir hırsızlık planını yürütmeye karar verdi.

Ancak bu kez işler çok da yolunda gitmedi ve ikinci soygun, çok önemli bir kayıpla yarıda kaldı. Profesör bu kez istediğini yapamamış, büyük aşkı Raquel Murillo’yu polise kaptırmıştı.

Dördüncü sezonda ise Profesör’ün büyük aşkını kaybetmesiyle yaşanacakların daha aksiyonlu hale geldi.

Final sezonunda ise aksiyonun dozunun yüksek olacağı bekleniyor.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.