‘Fatma’ Yayında!

Netflix orjinal yapımlarından ‘Fatma’ dizisi ilk sezonuyla yayında.

Hapisten çıkıp kaybolan kocasını arayan, temizlikçi bir kadın olan Fatma’nın hikayesini anlatacak dizinin başrolünde ünlü oyuncu Burcu Biricik yer alıyor.

Dizide Biricik’e Uğur Yücel, Hazal Türesan, Çağdaş Onur Öztürk, Melis Sezen, Gökçe Eyüboğlu, Deniz Hamzaoğlu, Kubilay Tunçer, Gülçin Kültür Şahin, Olgun Toker ve Mehmet Yılmaz Ak eşlik ediyor.

Dizinin Konusu

Hapisten çıktıktan sonra ortadan kaybolan kocasını bulmak için yola koyulan Fatma, bu yolda beklenmedik bir cinayet işler. Bu saatten sonra kocasının karanlık bağlantıları cinayeti öğrenir. Fatma, artık yaşamak için öldürmek zorundadır.

Fragmanı izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=k1UhFI_PD88

Rabia Bulut

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı.t Yüksek Lisansını ise Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında yaptı. Sinemada Aşk ve Zaman: Sevmek Zamanı ve Masumiyet Filmlerinin İncelenmesi başlıklı teziyle tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir