9. Halkadan İlk Tanıtım Geldi!

Vin Diesel ve Michelle Rodriguez’in başrollerinde yer aldığı Fast and Furious serisinin 9. filminden tanıtım videosu ve afiş sosyal medya hesaplarından yayınlandı. Fragmanının tamamı ise cuma günü yayınlanacak.

Kadrosunda Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Charlize Theron ve Helen Mirren yer alan filmin senaryosuna dair açıklama yok. Filmin yönetmen koltuğunda Justin Lin yer alıyor. Kadroya John Cena, Cardi B, Michael Rooker ise yeni katılan isimler.

Yayınlanan tanıtımda aksiyondan uzak huzurlu bir hayat süren Dominic Toretto ve ailesini görüyoruz. Filme dair cuma günü yayınlanacak fragmanla hikayeye dair ayrıntılar ortaya çıkacak.

Film 21 Mayıs 2020’de sinemaseverlerle buluşacak.

Yayınlanan tanıtım videosunu izlemek için: https://www.youtube.com/watch?time_continue=47&v=AvrW9mVE9qU&feature=emb_title

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı.t Yüksek Lisansını ise Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında yaptı. Sinemada Aşk ve Zaman: Sevmek Zamanı ve Masumiyet Filmlerinin İncelenmesi başlıklı teziyle tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir