‘Episode’ Yayın Hayatına Başladı!

Dizi kültür dergisi Episode, yayın hayatına merhaba dedi.

Yeni sezon için yıllarca bekleyenlerin, “Bir bölüm daha izleyeyim, sonra uyurum,” deyip sabahlayanların, dizi tutkunlarının dergisi Episode; 70 sayfadan fazla yabancı dizi içeriği ve EpisodeYerli bölümünde 40 sayfadan fazla içeriğiyle, iki aylık sürelerle çıkacak.

EpisodeYerli’de Farah Zeynep Abdullah Sürprizi

“Episode” ve “EpisodeYerli” olarak, ön ve arka yüzünde çift kapaklı hazırlanan derginin ilk sayısı, bir yüzünde “Bize Dizi İzlemeyi Sevdiren Unutulmaz Karakterler” dosyası ve diğer yüzünde “Sıcak, Cesur, Sıradışı” başlıklı Farah Zeynep Abdullah kapağıyla okur karşısına çıktı. Heja Bozyel’in gerçekleştirdiği 10 sayfalık röportaja Dilan Bozyel’in çektiği kareler eşlik ediyor.

Çok Özel Yerli ve Yabancı Konuklar

Hannibal’ın ikonlaşan yıldızı Mads Mikkelsen, Muhteşem Yüzyıl’ın ardından Vatanım Sensin’le ekrana dönen yönetmen Taylan Biraderler, Netflix İçerik Yöneticisi Ted Sarandos, Global Agency CEO’su İzzet Pinto, usta isim İpek Bilgin, önemli yerli ve yabancı projelerde rol alan Kenan Acar, National Geographic’in yeni belgeseli Mars’ı hazırlayan ekip, dizi önerileriyle Gupse Özay ve Eda Ece, Episode Dergi’nin ilk sayısının röportaj konukları arasında…

Geniş Kadro, Bol Yazar

Dergide ayrıca TV, sinema ve yayıncılık dünyasından Uğur Vardan, Kerem Deren, Pınar Bulut,  Can Bonomo, Yasemin Şefik, Oben Budak, Çağlan Tekil, Dilan Bozyel gibi  isimler yer alıyor.

Episode Dergi’nin ilk sayısında okurla buluşacak olan diğer isimler şöyle: Algan Sezgintüredi, Asuman Turhan, Deniz Özturhan, Eren Alphan, Esra Koçak, Ezgi Özcan, Kaya Heyse, Koray Sarıdoğan, Murat Renay, Onur Deniz, Özge Doğan, Özlem Özdemir, Soydan Canbaz…

Episode Dergi’nin ilk sayısı 9 Aralık’ta çıktı. İlgili okurlar bayilerde, kitapçılarda, süpermarketlerde ve online siparişle dergiye ulaşabilecek.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir