‘Enola Holmes’ Filminden Haber Var

Netflix’in orjinal yapımlarından ünlü dedektif Sherlock Holmes’in kız kardeşi Enola Holmes’a odaklanan filmin fragmanı yayınlandı.

23 Eylül’de yayınlanacak filmde Enola Holmes’u Stranger Things dizisiyle yıldızı parlayan genç oyuncu Millie Boby Brown canlandırıyor. Abileri Sherlock ve Mycroft’u ise Henry Cavill ve Sam Claflin canlandırıyor. Holmes ailesinin annesi rolünde ise ünlü oyuncu Helena Bonham Carter karşımıza çıkıyor.

Zengin kadrosuyla dikkat çeken filmin konusu :

1884, İngiltere’sinde Dünya değişmek üzeredir. On altıncı doğum gününün sabahında Enola Holmes, uyanır ve annesinin kaybolduğunu fark eder. Arkasında garip doğum günü hediyeleri bırakan annesinin nerede olduğu ile ilgili tek bir ipucu bulunmamaktadır. Özgürce geçirdiği çocukluğunun ardından, Enola kendini Sherlock ve Mycroft’un bakımı altında bulur. Ağabeylerinin tek isteği ise Enola’nın okula geri dönmesi ve düzgün bir şekilde okulunu bitirmesidir. Bu isteği reddedip Londra’ya kaçan Enola annesini bulmaya kararlıdır. Fakat Enola’nın bu yolcuğu onu kaçak bir Lord’un izini sürmesine ve bunun arkasında yatan gizemi aydınlatmasına kadar götürecektir.

Yayınlanan fragmanı izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=W4VLWPpWH5A

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir