FilmArası Dergisi

Doğada Geçen En Korkutucu Filmi Geliyor

Toronto Film Festivali’nde gösterilen ve ‘doğada geçen en korkutucu film” olarak tanımlanan Ölüm Ormanı’, 12 Haziran’da vizyona giriyor.

Toronto’da dünya prömiyerini yapan ve son yıllarda çekilen en etkili “hayatta kalma” filmlerinden biri olarak değerlendirilen Ölüm Ormanı / Backcountry ülkemizde 12 Haziran’da vizyona giriyor. Gerçek bir olaydan uyarlanan film, korku ve gerilim sineması hayranları ve vahşi doğada geçen filmleri sevenlere benzersiz bir sinema deneyimi yaşatacak.

Sinemaseverlerin şimdiden dikkatini çeken filmin afişi ve Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı. Yurt dışında hem izleyicilerin hem de eleştirmenlerin beğenisini kazanan filmden ayrıca 2 sahne yayınlandı. “Hayatta Kal.” sloganıyla çıkan film, doğanın acımasızlığını gözler önüne seren, soluksuz izlenecek bir sinema deneyimi.

FRAGMAN

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017