Disney’den Yeni Bir Mini Dizi

EMMA CORRIN VE CLIVE OWEN’IN BAŞROLLERİNİ PAYLAŞTIĞI ‘A MURDER AT THE END OF THE WORLD’ÜN YAYIN TARİHİ AÇIKLANDI! 

7 BÖLÜMLÜK MİNİ DİZİ, 14 KASIM’DAN İTİBAREN SADECE DISNEY+’TA

Son yılların yükselen yıldızlarından Emma Corrin ile Clive Owen’ı buluşturan, yayınlandığı dönem çok konuşulan ‘The OA’ dizisinin yaratıcılarının imzasını taşıyan ‘A Murder at the End of the World’, 14 Kasım’dan itibaren sadece Disney+’ta seyredilebilecek. 7 bölümden oluşan mini dizi, izleyicileri izole bir inziva kampındaki cinayet gizeminin kalbine sürükleyecek.

Fragmanı yayınlandığı andan itibaren büyük merak uyandıran ‘A Murder at the End of the World’ için geri sayım başladı. 14 Kasım’dan itibaren sadece Disney+’ta diziseverlerle buluşacak 7 bölümden oluşan mini dizi, fantastik-gizem türünde ödüllü ve çok beğenilen dizi ‘The OA’in arkasındaki ekibin imzasını taşıyor.

‘A Murder at the End of the World’, Darby Hart (Emma Corrin) adındaki Z kuşağı amatör dedektif ve teknoloji meraklısı genç bir kadını merkezine alıyor. Darby ve diğer sekiz misafir, inzivaya çekilmiş bir milyader (Clive Owen) tarafından uzak ve göz kamaştırıcı bir yerdeki inzivaya katılmaya davet edilir. Diğer konuklardan birinin ölü bulunması bu inzivayı kabusa çevirecektir. Darby, katilin başka birini öldürmesinden önce, birbirleriyle çatışan çıkarlar karmaşasında kendini bulur ve bunun bir cinayet olduğunu kanıtlamak için tüm becerilerini kullanmak zorunda kalır.

Corrin ile Owen’a Harris Dickinson, Brit Marling, Alice Braga, Joan Chen, Raúl Esparza, Jermaine Fowler, Ryan J. Haddad, Pegah Ferydoni, Javed Khan, Louis Cancelmi, Edoardo Ballerini, Britian Seibert, Christopher Gurr, Kellan Tetlow, Daniel Olson ve Neal Huff’ın eşlik ettiği ‘A Murder at the End of the World’ün yaratıcı koltuğunda ise ‘The OA’yi de yaratan Marling ile birlikte Zal Batmanglij oturuyor.

Çekimleri İzlanda’nın büyüleyici coğrafyasında ve New Jersey ile Utah’da gerçekleşen mini dizinin ilk iki bölümü 14 Kasım’da yayınlanırken, devamı her hafta Salı günü izleyicilerle buluşmaya devam edecek.

DISNEY+ HAKKINDA

Disney+; Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic içeriklerinin yanı sıra, dünyaca ünlü “The Simpsons” ve herkese hitap eden daha birçok dizi, film ve orijinal içeriğin yer aldığı dijital yayın platformudur. The Walt Disney Company’nin amiral gemisi olarak tüketiciye doğrudan yayın servisi sağlayan platform; filmler, belgeseller, diziler, animasyonlar, kısa içerikler ve sürekli büyüyen bir orijinal içerik kataloğu sunmaktadır. Disney’in sahibi olduğu benzersiz film ve dizi arşivine erişim sunan Disney+, aynı zamanda The Walt Disney Studios’un en yeni yapımlarının yer aldığı tek platformdur. Ayrıca 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures ve daha birçok öne çıkan stüdyonun yapımları sadece Disney+’ta yer alır. Daha fazlası için disneyplus.com’u ziyaret edebilir veya mobil ve TV cihazlarından Disney+ uygulamasına erişebilirsiniz.

PAYLAŞ

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir