“Dirty Dancing” Devam Filmi Geliyor

Dirty Dancing’in devam filmi geliyor: Lionsgate’in üreteceği filmin yönetmenliğini Jonathan Levine yapacak, Konu, müzik ve oyuncular hakkında bazı detaylar açıklandı. Orijinal şarkılardan 90’ların Hip-Hop’una uzanan bir skalada müzikler dinleyeceğiz.

Long Shot ve Warm Bodies filmlerinin yapımcısı Jonathan Levine, Lionsgate’in önümüzdeki hafta Cannes pazarında lansmanını yapacağı, 1987 yapımı sevilen film Dirty Dancing’in heyecan dolu devam filmini yönetmeye hazırlanıyor. Deadline ile özel bir röportajda buluşan Levine, filmin yaratıcı yönü hakkında ayrıntıları açıkladı.

Devam filminde Jennifer Gray, ikonik Frances “Baby” Houseman rolünü yeniden canlandıracak. Orijinali gibi devam filmi de yaz kampındaki genç bir kadının deneyimine odaklanan bir yetişkinlik romantizmi olacak, ancak Baby’nin kendi yolculuğu çok katmanlı bir anlatı oluşturmak için bununla iç içe geçecek.

Levine, Dirty Dancing’in devam filmini Elizabeth Chomko ile birlikte yazdı. Oyuncu seçimi görüşmeleri devam ediyor ve filmin 2024’te gösterime girmesi için bu yıl içinde prodüksiyona girmesi bekleniyor. Oyuncu kadrosunun taze isimler ve ünlü aktörlerinin bir kombinasyonu olması bekleniyor.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.