Devam Filmi Geliyor!

Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz Hokkabaz filminin devamının geleceğini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

2006 yapımlı Hokkobaz filminin devamının 2022 yılında geleceğini belirten Yılmaz’ın  paylaşımı şöyle: “Bundan tam 15 yıl önce yaptığımız bu güzel film bugün Tv deymiş. Çok güzel mesajlar aldım Herkese tesekkür ederim, benim kendi hikayemdir 🙂 2022 de bi İskender hikayesi daha yapacağım.”

Filmde Cem Yılmaz’a Mazhar Alanson, Özlem Tekin ve Tuna Orhan eşlik ediyordu.

Hokkabaz’ın Konusu:

Çocukluğundan beri sihirli şeylere ilgili duymuş olan İskender, dikiş tutturamamış genç bir adamdır. Israrla kendisinin bir sihirbaz olduğunu iddia etse de, yakın arkadaşı ve yoldaşı Maradona haricinde hiç kimse bunu kabul etmez ve küçümseyerek onun bir hokkabaz olduğunu iddia ederler. İskender’in babası Sait de, evladından utanmaktadır. Oğlunu hiç bir zaman takdir etmez, çünkü o da oğlunun yaptığı işten gurur duymamaktadır. Mecburi nedenlerden ötürü, İstanbul’dan kaçarcasına turneye çıkmak zorunda kalan ikili, yanlarına Sait’i de almak zorunda kalırlar. Baba ve oğul, bu turne sayesinde biraz olsun yakınlaşsa da, yaşanacak birbirinden ilginç olaylar, her şeyin farklı bir seyirde gitmesine neden olacaktır.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir