De Niro: Trump’ı Yumruklamak İsterdim

Oscar ödüllü oyuncu De Niro, ABD Başkanlık seçimlerine ilişkin video konuşmasında Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump’a yüklendi.

Ünlü Hollywood yıldızı De Niro, 8 Kasım ABD Başkanlık seçimlerine bir  ay kala, vatandaşların sandığa gitmesini sağlamak amacıyla düzenlenen “Geleceğin  İçin Oy Ver (#VoteYourFuture)” adlı kampanya çerçevesinde hazırlanan videoda  Trump aleyhine çok sert sözler sarfetti.

“ONU YUMRUKLAMAK İSTERDİM”

Videoda eski Dışişleri Bakanı Colin Powell’in Trump için “O, bu ülke için utanç kaynağı, ulusal bir felaket” sözünü öven De Niro, Trump’ın ne söylediğini bilmediğini belirtti. De Niro, “İnsanların yüzüne nasıl yumruk atmak istediği hakkında mı konuşuyor? Tamam, onun yüzüne yumruk atmak isterdim.” dedi.

DE NİRO’DAN TRUMP’A AĞIR SÖZLER

Trump için “pervasız aptal”, “domuz”, “köpek” ve “serseri” gibi ifadeler sarfeden De Niro, konuşmasında ABD’yi yönetebilecek kişinin Trump olmadığını öne sürdü. De Niro, şunları söyledi:

“O, bizim başkanlık için istediğimiz kişi mi? Sanmıyorum. Bu ülkenin yönünü önemsiyorum ve Donald Trump gibi biriyle yanlış yönde gitme ihtimalinden çok çok endişeliyim.”

73 yaşındaki ünlü oyuncu,  vatandaşlara “Geleceğinizi önemsiyorsanız,  oy verin” çağrısında bulundu.

Videoda Edward Norton, Samuel L. Jackson, Julia Roberts ve Emma Stone gibi ünlü isimler de yer alıyor. Bu yıldızların ise De Niro gibi kendi siyasi görüşlerini dile getirmedikleri ve Trump aleyhine herhangi bir sert ifade kullanmadıkları dikkati çekti. (Ensonhaber)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir